Astoria Gold

Granit Astoria Gold to połączenie kremowo-beżowego tła oraz szarości z odrobiną brązu przechodzących wzdłuż kamienia. To wszystko wygląda bardzo zjawiskowo czyniąc granit doskonałym dopełnieniem stylowego wnętrza. Bardzo urodziwy kamień na każdą kieszeń.

Granit z dominującym jasnym beżem w asyście pięknych i delikatnych przebarwień w odcieniach szarości oraz brązu. Swoim pięknem doda uroku nawet najbardziej nudnym wnętrzom. Kamień o egzotycznej nazwie Astoria Gold to granit wydobywany w Indiach. Jego malownicza struktura pełna jest różnorodnych barw i odcieni. Granit niesamowicie spokojny, cieszący każde oko. Lekka, jasna barwa, która zarazem rozświetla się przepięknie przy dziennym świetle - zawsze poprawi nam humor.

Parametry techniczne

Kraj pochodzenia:
Indie
Kolor kamienia:
beż, brąz, szarość
Gęstość objętościowa (kg/m3):
2750-2760 kg/m3
Nasiąkliwość:
0,25-028%
Wytrzymałość na zginanie (MPa):
24,56-33,6 MPa
Wytrzymałość na ściskanie (MPa):
152-169 MPa
Zastosowanie:
blaty kuchenne, blaty łazienkowe, schody, posadzki, elewacje
Powierzchnia:
polerowana
Dostępność materiału:
płytki 1cm, duże płyty 2 i 3 cm

Astoria jest granitem niesamowicie ciepłym, idealnie pasującym do każdego domu. Zdecydowanie odmieni pomieszczenie i nadaje mu blask. Znajdzie swe zastosowanie zarówno w postaci blatu kuchennego, pięknych okładzin schodów jak i bajecznej posadzki. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie estetykę i higienę pracy w kuchni.Trwałość i różnorodność granitu, daje mu przewagę nad innymi materiałami. Blaty granitowe, wykonane z Indyjskich materiałów zaspokoją bez wątpienia każdy gust. Pomysł jak stworzyć wnętrze inne niż wszystkie? Czy domowe schody, czy posadzka muszą pozostać niezauważone? Jedno jest pewne – wybierając granit Astoria Gold na nowo zrozumiesz naturę i cudowne skarby jakimi nas obdarzyła.