Kashmir Gold

Kashmir Gold świetnie współpracuje w warunkach zewnętrznych dlatego przyjaźnie znosi anomalia pogodowe. Sprawdzi się jako posadzka na taras lub blat parapetu czy stolika kawowego.

Wyjątkowe odcienie beżu i szarości nie należy przypisywać jedynie luksusowym wnętrzom. Delikatność i elegancja tego materiału nie jest zarezerwowana dla nielicznych. Granit Kashmir Gold cudownie wpisze się jako forma blatu naszej kuchni lub łazienki. Blaty Kashmir Gold zapewnią nam poczucie ciepła i komfortu oraz estetyki i higieny pracy. To indyjskie złoto świetnie sprawdzi się również jako okładzina kominka, schody wewnętrzne i zewnętrzne. Nienaganny wygląd, odporność na wysoką i niską temperaturę oraz trwałość stawia granit ten na pozycji pioniera wśród innych materiałów.

Parametry techniczne

Kraj pochodzenia:
Indie
Kolor kamienia:
złoto, szarość, beż
Gęstość objętościowa (kg/m3):
2620 kg/m3
Nasiąkliwość:
0,45%
Wytrzymałość na zginanie (MPa):
15,3 MPa
Wytrzymałość na ściskanie (MPa):
204,24 MPa
Zastosowanie:
blaty kuchenne, blaty łazienkowe, schody, posadzki
Powierzchnia:
polerowana
Dostępność materiału:
płytki 1cm, duże płyty 2 i 3 cm

Kashmir Gold wyjątkowo dobrze i efektownie komponuje się w klasycznych wnętrzach czerni i bieli. Ponadczasowa klasa, elegancja i szyk. Materiał idealny dla osób nie lubiących nudy, ale ceniących jakość. Złoto i szarość, które zdominowała natura w tym kamieniu pozwoli nam na swobodną aranżację w dowolnym stylu. Kashmir Gold jest podstawą w palecie barw, dla urządzania przez nas wnętrz. Preferuje się kłaść pełną i dużą powierzchnię tej indyjskiej pustyni, tak by móc dostrzec w pełni jej niepowtarzalny urok. Kamień ten cudownie współgra z innymi materiałami, takimi jak drewno, satynowa blacha nierdzewna, szkło. Odnowione meble z domieszką ekskluzywnego kamiennego blatu Kashmir Gold nie będą miały równych.