Realizacja ta miała miejsce w mieszkaniu klientów na jednym z katowickich osiedli. Blaty zostały wykonane z płyty granitowej grubości 3 cm o wyjątkowej strukturze przypominającej gwieździste niebo. Cały blat odpowiednio wycięto i obrobiono na specjalistycznych maszynach. Wszystkie elementy granitowe zostały całościowo zaimpregnowane profesjonalnymi preparatami dla kamieni naturalnych.

Star Galaxy jest to kamień o czarnym tle oprószonym minimalnymi dodatkami w postaci złotych gwiazdek. Odpowiednio obrobiony granit Star Galaxy ma bardzo wysoki połysk i pięknie się błyszczy. Patrząc w jego głębie można odnieść wrażenie, jakby się nie kończyła. Kamień Star Galaxy bardzo pozytywnie wpływa na pomieszczenia czyniąc je przestrzennym. Całość wkomponowana odpowiednio w meble tworzy bajeczny klimat w tak istotnym miejscu jakim jest kuchnia. Klienci poprzez odpowiedni dobór czarnego granitu do białej kuchni na wysoki połysk stworzyli niesamowity kontrast i wyjątkowy

charakter tego miejsca. Młodzi ludzie zlecając naszej firmie wykonanie blatu kuchennego zdecydowanie określili, że priorytetem w tym wypadku będzie skontrastowanie białych drewnianych mebli. Szukali blatu granitowego, który to uczyni i nada pomieszczeniu wyjątkowego wyglądu. Wybór granitu padł od razu na Star Galaxy. Przed przystąpieniem do prac wykonaliśmy odpowiednie rysunki techniczne wykonane w domu klienta. Zrobiliśmy kompleksowy pomiar mebli. To wszystko pozwoliło nam zabrać się za wycinanie i dokładną obróbkę kamienia.

Całość prac od momentu pomiaru poprzez obróbkę oraz montaż u klienta zajęła nam tydzień czasu. Po zakończeniu prac klienci byli bardzo podekscytowani swoją nową kuchnią.