Piękna oraz zielona dzielnica Gliwic to miejsce prezentowanej realizacji. Blaty którymi obłożone  zostały meble kuchenne były  starannie przez nas wycięte z płyty granitowej grubości 3 cm o bardzo głębokiej czerni która odpowiednio przez nas wypolerowana ukazuje cały swój urok i wnętrze. Wszystkie elementy granitowe zostały całościowo zaimpregnowane profesjonalnymi preparatami dla kamieni naturalnych.

Kamień naturalny jakim jest granit jest doskonałym materiałem budowlanym, który dzięki swoim ciekawym właściwością doskonale nadaje się jako powierzchnia robocza w każdej kuchni. Odpowiednio obrobiony granit ma bardzo wysoki połysk i pięknie się błyszczy. Patrząc w jego głębie można odnieść wrażenie, jakby się nie kończyła. Kamień użyty przy tej wspaniałej realizacji to nic innego jak indyjski Absolut Black. Bez wątpienie swoim wyglądam potrafi wpływać na otoczenie. Całość wkomponowana odpowiednio w meble tworzy wyjątkowy klimat. Klienci poprzez odpowiedni dobór czarnego granitu do drewnianej kuchni stworzyli niesamowity klimat wnętrza swojego domu.

Odbiorcy projektu to duża rodzina pragnąca zamieszkać w wymarzonym przez siebie domu po długich latach spędzonych w bloku. Cele które przed nami jasno od początku postawili czyli wygoda w użytkowaniu oraz elegancja ich kuchni zostały przez nas spełnione. Szukali blatu granitowego, który to uczyni i nada pomieszczeniu wyjątkowego wyglądu. Wybór granitu padł od na czarny granit. Przed przystąpieniem do prac wykonaliśmy odpowiednie rysunki techniczne wykonane w domu klienta. Zrobiliśmy kompleksowy pomiar mebli. To wszystko pozwoliło nam zabrać się za wycinanie i dokładną obróbkę kamienia.

Zjawiskowa kuchnia w postaci długich blatów przechodzących w efektowną nogę nie stanowi dla naszych fachowców większych problemów. Nasz zawód wykonaywany jest z wielką pasją przez odpowiednio wykfalifikowany zespół kamieniarzy.