Realizacja wykonana w domu jednorodzinnym na Śląsku. Podstawą tego projektu są płytki granitowe grubości 1cm, którymi zostały wyłożone posadzka oraz ściany. Kolejno zastosowano płytę granitową grubości 3cm, która przeznaczenie znalazła jako blat pod umywalkę w formie misy. Wszystkie elementy granitowe zostały całościowo zaimpregnowane profesjonalnymi preparatami dla kamieni naturalnych.

Odbiorcy projektu to ludzie zapracowani, którzy cenią sobie funkcjonalność, estetykę i indywidualizm. Granit wykorzystany przy tej realizacji to indyjska Verde Marina. Jest to kamień naturalny bez wątpienia nietuzinkowy, swoim wyglądem nawiązujący do natury. Nieregularne białe mazy, przechodzące w odcienie szarości tworzą wyjątkowy klimat w tak prywatnym miejscu jak łazienka. Klienci poprzez dobór minimalistycznych dodatków w klasycznych kolorach otrzymali okazały efekt końcowy.

Przed przystąpieniem do prac, wykonaliśmy kompleksowy pomiar łazienki w domu klientów. Po uzyskaniu wszystkich parametrów technicznych, mogliśmy zabrać się do wycinania oraz obrabiania poszczególnych elementów granitowych. Podczas prac związanych z remontem jedynym ograniczeniem był dla nas czas. Klienci na co dzień zamieszkiwali dom i w szybkim czasie chcieli móc swobodnie korzystać z łazienki.

Kompleksowa realizacja łazienki trwała około 2 tygodnie, a efekt końcowy dla klientów – jak sami przyznali był "piorunujący".