Wykonane przez nas elementy granitowe schodów i kominka zostały dopasowane do wnętrza domu. Ciekawa kolorystyka oraz odważny wzór granitu Wiscont White nadały niebanalnego charakteru wnętrzu co skutkowało pełnemu zadowoleniu naszych klientów. Granit nie jedno ma imię a co najważniejsze za każdym razem wydaje się być inny i co raz to piękniejszy.

Biel, szarość trochę czerni tak w skrócie opisać można by ten kamień. Wiscont White to granit a więc kamień naturalny o bardzo wyrazistym wzorze i ciekawej kolorystyce. Wiscont jest granitem często wybieranym do tworzenia odważnych ukazujących charakter wnętrz zarówno tych nowoczesnych jak i w wydaniu bardziej stylowym. Na pewno zauważalny, odmieniający wnętrze granit o niepowtarzalnej strukturze mocnych żył przechodzących jedna w drugą.

Wykończenie domu jednorodzinnego biało-szarym granitem okazało się słuszne. Wnętrze nabrało nie tylko pięknego wyglądu ale z pewnością charakteru , którego nie powstydzi się przez długie lata. Kamienie naturalne takie jak granit czy marmur mają mocną przewagę nad tworzywami sztucznymi ponieważ są niepowtarzalne a co za tym idzie zawsze modne.

Kolejna udana realizacja zarówno pod względem obróbki kamienia jak i montażu.

Udana realizacja chodów granitowych oraz obłożenia całej ściany kominka prostej budowy elementami kamiennymi.