Dzięki szerokiemu wachlarzowi kolorów, oferowane przez nas konglomeraty kwarcowe Santamargherita okazują się być świetnym uzupełnieniem nowoczesnego wnętrza. Blaty konglomeratowe nie tylko wyglądają pięknie lecz co najważniejsze są przystosowane do warunków panujących w kuchni, nie brudzą się, nie rysują i pozostają jak nowe przez długie lata.

Jedna z ciekawszych realizacji wykonania i montażu blatów kuchennych w tym sezonie. Całość mebli przykryta białym konglomeratem (Vega) od Santamargherita.Nowoczesna stylistyka mebli w pięknym wnętrzu domu jednorodzinnego zamieszkiwanego przez młodą rodzinę z dwójką dzieci.

Ciekawym dodatkiem wydaję się być złoty kran umieszczony w osi podwieszonego pod blatem zlewu.

Wykonaliśmy kompleksowy pomiar mebli w domu naszych klientów a przy okazji przedstawiono nam rodzinę  chcącą, także wyposażyć mieszkanie w nasze produkty.  Po uzyskaniu wszystkich parametrów technicznych, mogliśmy zabrać się do wycinania oraz obrabiania poszczególnych elementów granitowych. Nasze fachowe podejście do tematu zaowocowało pełnemu zadowoleniu ze strony odbiorców tego jakże pięknego wnętrza.