Realizacja ta miała miejsce w bajecznie usytuowanej części Zabrza. Ściany pomieszczenia, posadzka, a także elewacja zewnętrzna zostały obłożone płytami granitowymi o grubości 2 cm w pełni wypolerowanymi. Wszystkie elementy dokładnie przycięto i obrobiono za pomocą nowoczesnych maszyn kamieniarskich. Granit został całościowo zaimpregnowany profesjonalnymi preparatami dla kamieni naturalnych.

Odbiorcy projektu to ludzie korzystający z życia w pełni możliwości, podróżujący po całym świecie i czerpiący inspiracje. Ich zamiłowanie do luksusu doskonale odzwierciedla wnętrze ich domu. Bezwarunkowo jedyne w swoim rodzaju. Granit wykorzystany przy tej realizacji to brazylijska Verde Gloria. Jest to kamień o wyjątkowej głębi, kryjący wiele tajemnic. Jednocześnie jego niespotykana zieleń doskonale odzwierciedla czysto morskie, a nawet

tropikalne klimaty. To wszystko odpowiednio skomponowane we wnętrzu daje niesamowite uczucie relaksu i odprężenia. Kompleksowa usługa kamieniarska z granitu Verde Gloria trwała około miesiąca. Od początku do końca prace przebiegały w jednym tempie według założeń wcześniej przyjętych. Realizacja basenu usatysfakcjonowała klientów w stu procentach, a nam dostarczyła niesamowitych wrażeń.

Kompleksowa usługa kamieniarska z granitu Verde Gloria była realizacją spełniającą marzenia klientów o domowym spa.