Realizacja ta miała miejsce w domu klientów na jednej z opolskich miejscowości. Schody zostały wykonane z płyty granitowej grubości 3 cm o wyjątkowej strukturze przypominającej lustro oraz białego kwarcu o grubości 2 cm. Wszystkie elementy odpowiednio wycięto i obrobiono na specjalistycznych maszynach. Wszystkie elementy granitowe zostały całościowo zaimpregnowane profesjonalnymi preparatami dla kamieni naturalnych.

Absolute Black jest to kamień wyjątkowo czarny który doskonale poddaje się obróbce. Odpowiednio wypolerowany czarny granit ma bardzo wysoki połysk i pięknie się błyszczy. Patrząc w jego głębie można odnieść wrażenie, jakby się nie kończyła. Polerowany granit czyni pomieszczenie optycznie większym. Całość skontrastowana z białym kwarcem sprawia wrażenie bardzo lekkiej i ekskluzywnej architektury. Klienci poprzez odpowiedni dobór czarnego granitu do białego kwarcu i białych ścian uczynili ze swojego wnętrza nowoczesny design.

Młodzi ludzie zlecając naszej firmie wykonanie tych pięknych schodów określili, że priorytetem w tym wypadku będzie skontrastowanie białych ścian z czarnymi stopniami. Szukali kamienia granitowego, który to uczyni i nada pomieszczeniu wyjątkowego wyglądu. Wybór granitu padł od razu na Absolut Black.. Przed przystąpieniem do prac wykonaliśmy odpowiednie rysunki techniczne wykonane w domu klientów. Zrobiliśmy kompleksowy pomiar schodów. To wszystko pozwoliło na stworzenie tego cudownego wnętrza.

Komplet prac zrealizowaliśmy w ciągu dwóch tygodni. Najwięcej pracy pochłonął sam montaż który pomimo odległości od naszego zakładu i tak przebiegł korzystnie. Realizacja schodów kamiennych wywołała uśmiech na twarzach naszych klientów.