Rodzinny zakład kamieniarski założony w 1985 roku w Zabrzu.

Nasza firma to wspólna pasja oraz wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie. Jesteśmy na rynku już od 1985 roku. Nieustannie się rozwijamy oraz unowocześniamy nasz zakład. Jesteśmy zwolennikami modernistycznych rozwiązań w naszej branży. Ciężkiego fachu jakim jest obróbka kamienia uczyliśmy się od prawdziwych kamieniarzy i dzięki temu staliśmy się nimi.

Kamieniarstwo to nie tylko nowoczesne maszyny, ale także artystyczna obróbka ręczna detali, która podkreśla kunszt tego rzemiosła. W wyrobach kamieniarskich wychodzących spod naszych rąk staramy się pokazać piękno kamienia naturalnego oraz możliwości kształtowania jego formy.

Nowoczesny zakład produkcyjny.

Rok 1995 to początek dynamicznego rozwoju naszej firmy. W okresie tym, udało nam się zakupić potężny teren i realizować marzenia dotyczące produkcji wyrobów kamiennych. Dzięki szerokim kontaktom zagranicznym, jako nieliczni zakupiliśmy nowoczesne maszyny trafiające na rynek polski od włoskich dostawców. Czyniąc nasz zakład w pełni zautomatyzowanym.

Obecnie możemy pochwalić się jednym z najbardziej nowoczesnych parków maszynowych w regionie. Posiadamy wszelkiego rodzaju maszyny służące do cięcia oraz obróbki kamienia. Począwszy od traka linowego tnącego bloki skalne przez maszyny CNC, a skończywszy na ręcznych szlifierkach oraz frezarkach. Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej wyszukane nagrobki dzięki nowoczesnym technologiom oraz wiedzy i umiejętnością naszej szerokiej kadry kamieniarzy. Nasi ludzi to najlepsi w branży artyści nie bojący się trudnych zadań. Dzięki stałej i zgranej ekipie całość procesu produkcji przebiega u nas bardzo szybko i możemy zagwarantować krótkie terminy realizacji.

Zakład kamieniarski Józef Mołdysz produkuje:

  • parapety zewnętrzne i wewnętrzne,
  • blaty kuchenne, blaty łazienkowe, barowe, stoliki,
  • schody,
  • posadzki, płytki granitowe i marmurowe,
  • elewacje,
  • obłożenia kominków,
  • rzeźby, wizerunki i płaskorzeźby z kamienia,
  • wszelkie inne elementy granitowe i marmurowe pod indywidualne zamówienia klienta.

Wszystkie wyżej wymienione produkty wykonywane są z najwyższej jakości importowanego kamienia (granitu i marmuru, kwarcytu) z Włoch, Indii, Brazylii, RPA oraz krajów Skandynawskich. W zakres działalności wchodzi również tworzenie napisów na i w kamieniu. Działalność firmy obejmuje głównie województwo Śląskie (między innymi Katowice, Zabrze, Ruda Śląska, Gliwice, Knurów, Bytom, Chorzów, Mikołów itd.), ale także całą Polskę. Istnieje również możliwość zamówienia produktów z granitu lub marmuru wraz z transportem do Niemiec.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.