Realizacja ta miała miejsce w domu jednorodzinnym w Gierałtowicach, zamieszkałym przez sympatyczną rodzinę z dwójką małych dzieci. Do wykonania schodów oraz kominka została użyty płyta granitowa grubości 3 cm o wyjątkowej palecie barw. Rose Wood Jest to granit z dominującym jasnym brązem w asyście pięknych i delikatnych przebarwień w odcieniach szarości i różu. Wszystkie elementy granitowe wypolerowano na wysoki połysk, a krawędzie delikatnie fazowano. Całość zaimpregnowano profesjonalnymi preparatami dla kamieni naturalnych tak by w pełni móc cieszyć się pięknem oraz użytkowaniem kamienia.

Odbiorcy projektu to ludzie młodzi, lubiący wnętrza z charakterem. Od pierwszego spotkania z nami sugerowali, że szukają bardzo wyraźnego kamienia, rzucającego się mocno w oczy. Granit wykorzystany przy tej realizacji to indyjski Rose Wood. Jest to jeden z ładniejszych granitów, pod którego nazwą kryje się wiele niespodzianek. Przy bliskim kontakcie doglądamy całą gamę odmiennych od siebie kolorów. Rose Wood jest granitem niesamowicie ciepłym idealnie pasującym do domu naszych klientów. Zdecydowanie ożywiło pomieszczenie i nadało mu charakteru. Po wejściu do ich domu elementy granitowe od razu rzucają się w oczy, pozostawiając w tyle nawet gustowne meble.

Przed przystąpieniem do prac upewniliśmy się czy schody zostały odpowiednio wylane i przygotowane pod obłożnie granitem. Wykonaliśmy kompleksowy pomiar w domu klientów. Po uzyskaniu wszystkich parametrów technicznych, mogliśmy zabrać się do wycinania oraz obrabiania poszczególnych elementów granitowych. Kominek został odpowiednio wykonany przez fachowca, my dzięki jego rysunkom mogliśmy odpowiednio wyciąć i przygotować duży element granitowy, którym to obudowano palenisko. Realizacja tego projektu przebiegała bezproblemowo w bardzo miłej atmosferze.

Zlecając naszej firmie wykonanie schodów oraz elementu na kominek odbiorcy projektu, młodzi, zapracowani ludzi w całości nam zaufali a na samym końcu podziękowali z serdecznym uśmiechem za jakość wykonanych usług.