Ruda Śląska to miejsce w którym nasi klienci zdecydowali się wybudować dom. Sląskie klimaty znane im doskonale dopełnione są cudowną zielenią otaczającą ich wokoło. Wnętrze  zaprojektowane zostało w stylu nowoczesnym a najciekawszym miejscem domu  okazały się wykonane przez nas granitowe schody. Piękny jak zawsze Absolut Black doskonale kontrastuje z białymi ścianami.

Czarny granit mocno poszukiwany  obecnie  na rynku znalazł swoich kolejnych miłośników. Wydobywany w dalekich Indiach granit o bardzo ciekawej i głębokiej czerni to Absolut Black. Kamień bardzo wysokiej jakości o twardej zbitej strukturze dzięki czemu świetnie poddaje się obróbce polerowania. Wykorzystany do obłożenia nowoczesnych schodów czyni je ponadczasowymi, nie wspominając już o zdecydowanie lepszych cechach względem drewna. Na tle białych ścian czarny granit prezentuje się bardzo okazale. Nowoczesny design w pełnej postaci.

Domownicy tego cudownego mieszkania to pełna radości i pomysłów młoda rodzina z dwójką dzieci. Wszystko co sobie wymarzyli jest nie tylko piękne ale przede wszystkim funkcjonale oraz co ważne na lata. Granitowe schody wykonane z odpowiedniej jakości granitu będą cieszyć każdego swojego użytkownika. W przeciwieństwie do drewna, kamień granitowy nic nie wchłania co za tym idzie nie pozostawia plam. Jego proste czyszczenie polega jedynie na myciu mokrą szmatką z niewielką ilością płynu.

Przed przystąpieniem do prac wykonaliśmy odpowiednie rysunki techniczne wykonane w domu klientów. Wszystkie czynności obróbcze jak i montażowe zajęły nam blisko 2 tygodnie. Stuprocentowe zadowolenie klientów jest zawsze mobilizujące dla naszej ekipy. Dziękujemy.