River White

Granit River White to połączenie biało-szarego tła oraz malutkich brązowych punktów rozrzuconych po całej powierzchni kamienia. Ekskluzywne, naturalne dopełnienie każdego stylowego wnętrza domowego. Bardzo stonowany, intrygujący kamień naturalny.

River White jest kamieniem naturalnym, granitem pochodzącym z Indii. Bardzo ładnie pasującym do nowoczesnych, niestandardowych wnętrz. Granit o szczególnym odcieniu bieli z nutą szarości oraz domieszką delikatnie brązowych elementów. Wyjątkowo naturalny z charakterem. Za każdym razem spotykany wydaje się być inny. Zdecydowanie nada wnętrzu nowego, wyjątkowego stylu przy zachowaniu klasy.

Parametry techniczne

Kraj pochodzenia:
Indie
Kolor kamienia:
biały, szary
Gęstość objętościowa (kg/m3):
2652 kg/m3
Nasiąkliwość:
0,26%
Wytrzymałość na zginanie (MPa):
16,09 MPa
Wytrzymałość na ściskanie (MPa):
152-169 MPa
Zastosowanie:
blaty kuchenne, blaty łazienkowe, schody, posadzki
Powierzchnia:
polerowana, antykowana
Dostępność materiału:
płytki 1cm, duże płyty 2 i 3 cm

Pochodzący z Indii ten jakże cudowny kamień mamy teraz możliwość oferować w naszej firmie. Z każdym nowo wydobytym blokiem skalnym staje się co raz to ciekawszy. Połączenie dwóch współgrających idealnie ze sobą kolorów tworzy niesamowitą, bardzo okazałą całość. Szczególne piękno, które dostarcza nam ten kamień ujawnia się dopiero podczas skomponowania z meblami kuchennymi, czy też łazienkowymi rozjaśniającego i dodającego uroku pomieszczeniu a nawet  w formie okazałych schodów wyglądających jak jedna tafla.  Kamień nad wyraz nowoczesny i bardzo stylowy. Szczególnie polecany wszystkim osobom, które szukają czegoś wyjątkowego, a zarazem nietuzinkowego. Niepowtarzalny wygląd przy odpowiedniej jakości na długo oczaruje nas swym wyglądem. Odpowiednio obrobiony przez naszych fachowców pozostanie pięknym w twoim domu przez długie lata.